Doprava a platba

Přehled možností dopravy

  • U všech dopravců máte možnost získat dopravu ZDARMA v závislosti na výši Vaší objednávky. Informace se zobrazuje v nákupním košíku.

ZÁSILKOVNA

Dopravní společnost si můžete zvolit na nejbližší výdejní místo a svou objednávku si můžete vyzvednout v rámci otevírací doby, kdykoli se vám to hodí.

  • Oblast doručení: téměř 1 000 výdejních míst po celé ČR
  • Dny doručení: dle otevírací doby dané výdejny
  • Doba doručení: obvykle do 24 hodin (po potvrzení o odeslání Vaší objednávky)
  • Možnost prodloužení uložení zásilky až na 21 dní
  • Zásilku můžete rozbalit přímo na pobočce a případně vrátit zpátky, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat
  • Vyzvednutí kdykoli budete chtít a zabere to jen pár vteřin
  • Zásilkovny jsou všude tam, kde je chcete mít – cestou z práce nebo u obchodních center

ČESKÁ POŠTA:

Balík do ruky

Doporučujeme zvolit, zejména když jste stále k zastižení doma, nebo v práci. Případně máte možnost využít volby změny času a způsobu doručení.

Zásilka Vám bude doručena na Vaší dodací adresu do druhého dne ode dne, kdy zásilka byla předána dopravci přepravní společnosti české pošty. V období vánočních svátků a různých akcí typu Black Friday, poštovné zdarma atp. může dojít k několikadennímu zpoždění v doručování zásilek. V případě, že Vás pošťák nezastihne doma, na požádání učiní opakovaný pokus o doručení balíku bezplatně běžnou pochůzkou. Pokud této možnosti nevyužijete, budete mít zásilku uloženou na Vaší dodací poště po dobu 7 dnů s možností prodloužení. Do schránky obdržíte výzvu české pošty k vyzvednutí zásilky. V případě, že neobdržíte výzvu k vyzvednutí zásilky, postačí Vám předložit na poště Váš občanský průkaz. Pokud uvedete do objednávkového formuláře mobilní telefon, nebo e-mail, bude Vás česká pošta předem informovat o doručování zásilky s možností úpravy času dodání.

Balík na poštu

Doporučujeme zvolit v případě, že chodíte často na poštu, nebo se vyskytujete v blízkosti pobočky České pošty.

Zároveň máte možnost volby doručení na kteroukoliv poštu v ČR. Zásilka Vám bude doručena na Vámi zvolenou poštu v ČR do druhého dne ode dne, kdy zásilka byla předána dopravci přepravní společnosti české pošty.. V období vánočních svátků a různých akcí typu Black Friday, poštovné zdarma atp. může dojít k několikadennímu zpoždění v doručování zásilek. Česká pošta Vás bude informovat o zásilce na Váš mobilní telefon, nebo e-mail.


GLS

Doručení balíku přepravní společností GLS až k Vám domů nebo do firmy.
Doručení do druhého dne v případě vytvoření objednávky v eshopu do 12 hod.
Objednávky odeslané po 12-té hodině mohou být expedovány až následující den.
Dopravce zasílá avízo o odeslání a doručování prostřednictvím SMS a e-mailu.
Máte možnost sledování zásilky pomocí odkazu.


DPD

Balíky jsou doručeny na dodací adresu zhruba 2. den od odeslání objednávky. Objednávka je bezpečně zabalena do bublinkové obálky nebo pevného kartonového papíru či krabice. Přepravce nabízí 3 pokusy o doručení, následně je zásilka vrácen odesílateli. Číslo balíku obdržíte po vyexpedování do vašeho emailu (registrovaní v eshopu jej najdou ve svém profilu). U řidiče můžete dobírku platit platební kartou.

Přehled možností plateb

Bankovním převodem - zdarma

Po zadání objednávky obdržíte potvrzovací e-mail obsahující nezbytné údaje pro bankovní převod.

Jakmile vaše platba dorazí na náš účet, začneme objednávku zpracovávat. V závislosti na vaší bance může trvat 2–4 pracovní dny, než k nám platba dorazí. Produkty, které jste si objednal/a, budete mít rezervované maximálně 7 dnů.

Mějte prosím na paměti, že abychom mohli objednávku zpracovat správně, je důležité, abyste zadali číslo objednávky do pole variabilního symbolu a zaplatili každou objednávku zvlášť.


Platební kartou - zdarma

Platba kartou je zdarma a jedná se o nejrychlejší způsob platby a expedice objednávky. Do platební brány budete přesměrováni ihned po potvrzení objednávku. Objednávka je expedována v nejkratším možném čase ihned po zaplacení. Pokud se platba kartou nezdaří, můžete vždy využít platbu bankovním převodem.


Dobírkou (česká pošta, DPD, GLS, PPL, Zásilkovna)

Zboží doručené na dobírku zaplatíte hotově doručovateli balíku.